Shaanxi Jiayang Lighting Technology Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shaanxi Jiayang Lighting Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shaanxi Jiayang Lighting Technology Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Oświetlenie JiaYang
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 400000-800000
Rok założenia: 2017
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Shaanxi JiaYang Lighting Technology Co., Ltd. specjalizuje się w oświetleniu i produktach z serii LED, integruje projektowanie, badania i rozwój, produkcję, marketing i serwis specjalnych źródeł światła.
JiaYang dostarcza różne rodzaje lamp, takie jak żyrandol, lampa wisząca, lampa sufitowa, lampa stołowa, lampa podłogowa, kinkiet, łańcuchy świetlne, listwa świetlna, lampa LED i tak dalej, szczególnie w przypadku metalowej lampy wiszącej, JiaYang może niestandardowe lampa i jej abażur z różnych materiałów zgodnie z wymaganiami klienta.

Historia

JiaYang Została założona w lipcu 2015 roku, z powierzchnią fabryki 3500 metrów kwadratowych, 43 pracownikami stałymi i wydajnością dostaw 20 000 zestawów miesięcznie.Obecnie posiadamy 6 produktów z własnym patentem i mamy dla nich oddzielne zakłady produkcyjne i przetwórcze.
JiaYang ma nadzieję na ściślejszą współpracę z Tobą, tak abyśmy mieli możliwość wspólnego poczynienia postępów.

Usługa

To firma specjalizująca się w oświetleniu i produktach LED.Skonfiguruj fotoelektryczne specjalne źródło światła, badania i rozwój, produkcję, marketing i serwis w jednym.Opowiadamy się za„naturalny, zdrowy i doskonały”styl życia.Styl projektowania jest romantyczny, bogaty, skomponowany i elegancki, ale nie ślepo podąża za modą.